Select Page

Popoldanske pogovorne ure

Spodnja Polskava

vsak 1. torek v mesecu od 17.00 do 18.00 ure

Zgornja Polskava

vsak 1. ponedeljek v mesecu od 17.00 do 18.00 ure

Pragersko

vsak 1. torek v mesecu od 17.00 do 18.00 ure

 

Dopoldanske pogovorne ure za starše

MATIČNA ŠOLA SPODNJA POLSKAVA

UČITELJ

ČAS

PROSTOR

BALAŽIC MIRA

Petek, 11.15–12.00

Učilnica 5.a

BOMBEK VIDA

Ponedeljek, 11.15–12.00

Učilnica TJA/SLJ

BRAČIČ REBEKA

Torek, 8.20–9.05

Kabinet LUM/GUM

DORNIK MESARIČ BRANKA

Četrtek, 10.25–11.10

Kabinet RP – mansarda

FELICIJAN ZDENKA

Četrtek 12.05–12.50

Kabinet ANJ

GOVEJŠEK CVETKA

Torek, 8.20–9.05

Kabinet MAT

HRAŠ ZVONKO

Torek, 7.30–8.15

Pisarna pomočnika

JANKOVIČ PETRA

Torek, 9.05–9.45

Kabinet ŠPO

JERIČ JERICA

Sreda, 8.20–9.05

Kabinet TIT

JEŽ ANDREJA

Četrtek, 12.05–12.50

Kabinet SLJ

KLAVŽ MIRAN

Torek, 10.25–11.10

Kabinet ŠPO

KOLEDNIK NATAŠA

Torek, 10.25–11.10

Kabinet FIZ

KOZAR NATALIJA

Torek, 7.30–8.15

Kabinet ŠSS

KRISTOVIČ SATTLER SUZANA

Torek, 9.20–10.05

Učilnica ZGO/GEO

KRAJNC IRENA

Torek, 8.20–9.05

Učilnica TJA 1

LAHE SIMONA

Četrtek, 9.20–10.05

Kabinet RP

LESKOVAR STAŠA

Ponedeljek, 12.20–13.05

Kabinet 1.r

MARINIČ VIDONJA NATAŠA

Četrtek, 11.15–12.00

Kabinet MAT

MOHORKO JANA

Četrtek, 11.15–12.00

Kabinet pri 1. razredu

PUČKO ERHATIČ MATEJA

Torek, 7.30–8.15

Kabinet SLJ

ROSC BENEDEJČIČ KSENIJA

Petek, 10.25–11.10

Kabinet KEM/BIO

SAGADIN MARJANA

Torek, 8.20–9.05

Kabinet DSP

VEIT CVETKO ANJA

Ponedeljek, 11.15–12.00

Kabinet TJA

VEK ROMANA

Sreda, 10.25–11.10

kabinet SLJ

VIDEČNIK DUŠAN

Ponedeljek, 11.15–12.00

Kabinet pri 1. razredu

ŽELEZNIK LARA

Petek, 12.05–12.40

Kabinet LUM

 

PŠ ZGORNJA POLSKAVA

    UČITELJ

ČAS

PROSTOR

BOMBEK VIDA

Četrtek: 12.45–13.30

Kabinet 2. triade

BRAČIČ REBEKA

Petek, 8.00–8.45

Kabinet 2. triade

BRMEŽ MARTINA

Petek, 8.00–8.45

Učilnica 5. b

CELAN JOŽICA

Četrtek, 10.00–10.45

Knjižnica

CIC ANJA

Torek, 12.45–13.30

Knjižnica

DORNIK DAMJANA

Torek, 10.00–10.45

Knjižnica

FLORJANČIČ VALERIJA

Sreda, 10.50–11.35

Kabinet 2. triade

HARALOVIČ MIHAELA

Ponedeljek, 10.00–10.45

Knjižnica

IVANKA HERNET

Torek, 11.55–12.40

Kabinet 1. triade

JANKOVIČ PETRA

Torek, 11.40–12.25

Kabinet ŠPO

JEŽ ANDREJA

Četrtek, 8.00–8.45

knjižnica

KERŠIČ PETRA

Sreda, 11.40–12.25

Kabinet 1. triade

KLAVŽ MIRAN

Četrtek, 9.00–9.45

Kabinet ŠPO

KUMRIČ MATEJA

Četrtek, 9.00–9.45

Knjižnica

MARINIČ VIDONJA NATAŠA

Sreda, 9.15–10.00

Učilnica 6. b

PUŠAVER SAŠA

Četrtek, 10.50–11.35

Knjižnica

RAMPRE KARMEN

Sreda, 10.00–10.45

Kabinet 2. triada

 

PŠ PRAGERSKO

UČITELJ

ČAS

PROSTOR

BÖHM VANJA

Torek, 8.20–9.05

Kabinet RP

ČAKŠ KARPOV MILENA

Petek, 12.05–12.50

Učilnica MAT

FELICIJAN ZDENKA

Sreda, 8.20–9.05

Kabinet SLJ/ANJ

GOŠNJAK NINA

Torek, 9.20–10.05

Kabinet RP

GRIL BREDA

Petek, 11.15–12.00

Kabinet 2. VIO

JURISTA BARBARA / VEIT CVETKO ANJA 

Ponedeljek, 8.20–9.05 

Kabinet ANG 

LEŠNIK DAVID

Ponedeljek, 12.05–12.50

Kabinet ŠPO

MARIN BOJANA

Torek, 8.20–9.05

Kabinet ZGO/GEO

MLAKAR SUZANA

Torek, 12.05 –12.50

Kabinet 1. VIO

PIRŠ REBEKA

Sreda, 9.20–10.05

Kabinet ŠSS

POCRNJA LUCIJA

Sreda, 9.20–10.05 

Kabinet GUM 

ŠETAR MARJETKA

Torek, 11.15–12.00

Kabinet 2.VIO

ŠTEBIH METKA

Sreda, 11.15–12.00

Kabinet – kabinet ŠPO

VAUPOTIČ MAJDA

Četrtek, 8.20–9.05

Kabinet 1.VIO

VIVOD SMOLNIKAR MANJA

Četrtek, 9.20–10.05

Kabinet SLJ

VOLAVŠEK AIDA

Sreda, 11.15.–12.00

Kabinet I.VIO

VRAČUN MIRJANA

Torek, 10.25–11.10 

Kabinet TJA/SLO

VRAVNIK TINKA

Sreda, 10.25–11.10

Kabinet  1. VIO

ŽABERL MARTINA

Petek, 11.15–12.00

Kabinet SLJ

  ŽELEZNIK LARA

Sreda, 10.30–11.00

Učilnica LUM

 

Accessibility