Select Page

Učitelji na osnovni šoli Antona Ingoliča Spodnja Polskava

 

 

UČITELJ

PREDMET, KI GA POUČUJE

RAZRED

Bombek Vida

TJA

4. b, d, 5. a, b, 6. b, 7. a, b, 8. b, 9. a, b

DOD/DOP

6. b, 9. b

Bračič Rebeka

GUM

6. a, b, 7. a, b, 8. a, b, 9. a, b

OPZ, MPZ

Spodnja Polskava,

Zgornja Polskava

Ansambelska igra

7. a, b, 8. a, b, 9. a, b

Cerar Anja

Dodatna strokovna pomoč

/

Čakš Karpov Milena

MAT

6. c, 7. c, 8. c, 9. c

DOD/DOP

7. c, 9. c

ISP

6. c, 8. c

Multimedija

8. a, b

NIP: Računalništvo

4. a, c, 5. a, c, e, 6. a, c

Dornik Damjana

SLJ, MAT

4. b

MAT

6. b

Felicijan Zdenka

NIP: Tuji jezik Angleščina

1. a, c, 2. a, c

TJA

3. a, c, 4. a, c,  5. c, e, 6. a

GOS

6. a, c

Gošnjak Nina

SLJ, MAT

5. e

Govejšek Cvetka

MAT

6. c, 7. a, b, c, 8. a, b, c, 9. a, b, c

DOD/DOP

8. b

ISP

9. b

Gril Breda

SLJ, MAT

4. c, 5. c

 

Hajšek Natalija/

Blažič Ines

NAR

6. a, c, 7. c

BIO

8. c, 9. c

KEM

8. c, 9. c

DOD/DOP

6. c

ISP

9. c

Poskusi v kemiji

8. c

Hraš Zvonko

ŠPO (m)

9. b

Jankovič Petra

ŠPO

4. d, 6. b

ŠPO (ž)

7. a, b

NIP: Šport

4. b, d, 5. b, 6. b

Jerič Jerica

FIZ

8. a, b, c, 9. a, b, c

TIT

6. c, 7. a, b, c, 8. a, b, c

Obdelovanje gradiv: les

7. a, b, c

DOD/DOP

8. a

Jež Andreja

SLJ

5. b, 6. a, b, 7.a, b, 8. a, b, 9. a, b

Gledališki klub

7. a, b, 8. a, b

Šolsko novinarstvo

7. a, b, 8. a, b, 9. a, b

ISP

6. b

Jurista Barbara

TJA

5. c, e, 6. c, 7. a, b, c, 8. a, c, 9. a, c

DOD/DOP

6. c

ISP

7. c

Kolednik Nataša

MAT

6. a, 7.a, b, 8. a, b, 9. a, b

DOD/DOP

6. a, 9. a

ISP

7. b

Kozar Natalija

Dodatna strokovna pomoč

/

Kristovič Sattler Suzana

GEO

6. a, 7. b, 8. a, b, 9. a, b

ZGO

6. a, 7. b, 8. a, b, 9. a, b

Filozofija II: Jaz in drugi

8. a, b

Filozofija III: Kritično mišljenje

9. a, b

DOD/DOP

9. b

ISP

8. a

 

Klavž Miran

ŠPO

4. b, 5. b, 7. a, b

ŠPO (m)

6. a, b, 8. a, b, 9. a

Odbojka

9. a, b

Šport za zdravje

7. a, b

Kolesarski izpit

5. a, b

NIP: Šport

4. a, b, 5. a, b, 6. a, b

 

Krajnc Irena

TJA

6. a, 7. a, b, 8. a, b, 9. b

ISP

6. a

DOD/DOP

8. b

NI1

7. a, b

NI2

8. a, b

NI3

9. a, b

NIP: N2N

4. a, 5. a, 6. a

Lešnik David

ŠPO

4. c, 5. c, e, 6. c

ŠPO (m)

7. c, 8. c, 9. c

NIP: Šport

4. c, 5. c, e, 6. c

Odbojka

9. c

Šport za zdravje

6. c, 7. c

Kolesarski izpit

5. c, e

Marinič Vidonja Nataša

MAT

6. a, b, 7. a, b, 8. a, b, 9. a

DOD/DOP

6. b, 7. b

TIT

6. a, b

Marin Bojana

GEO

6. b, c, 7. a, c, 8. c, 9. c

ZGO

6. b, c, 7. a, c, 8. c, 9. c

DOD/DOP

7. b, 8. c

DKE

7. a, b

Turistična vzgoja

7. a, b, c, 8. c, 9. c

Pocrnja Lucija

GUM

6. c, 7. c, 8. c, 9. c

OPZ, MPZ

Pragersko

Pučko Erhatič Mateja

SLJ

6. a, 7. a, b, 8. a, b, 9. a, b

DDKE

8. a

DOD/DOP

6. a, 7. a

ISP

7. a

Pušaver Saša

NIP: Tuji jezik Angleščina

1. b

TJA

2. b, 3. b

GOS

6. b

NAR

6. b

Rampre Karmen

SLJ

6. b

Rosc Benedejčič Ksenija

KEM

8. a, b, 9. a, b

NAR

7. a, b

BIO

8. a, b, 9. a, b

DOD/DOP

7. a

ISP

8. b, 9. a

Štebih Metka

ŠPO

5. a

ŠPO (ž)

6. a, 7. a, b, c, 8. a, c, 9. a, b, c

Šport za zdravje

7. a, b

Šport za sprostitev

8. a, b

Vajngerl Karmen

Dodatna strokovna pomoč

/

Vek Romana

SLJ

6. c, 7. a, b, c, 8. a, c, 9. a, b, c

DDKE

8. b

DOD/DOP

8. a, 9. a

Vračun Mirjana

TJA

5. b, c, e, 6. b, c, 7. c, 8. c, 9. c

NI1

7. c

NI2

8. c

NI3

9. c

NIP: N2N

4. b, c, d, 5. b, c, e, 6. b, c

Žaberl Martina

SLJ

6. c, 7. c, 8. c, 9. c

DOD/DOP

7. c, 8. c, 9. c

DKE

7. c, 8. c

Železnik Lara

LUM

6. a, b, c, 7. a, b, c, 8. a, b, c, 9. a, b, c

LS1

7.c

LS2

8. a, b, c

LS3

9. a, b, c

Accessibility