Select Page

V četrtek, 24.3.2022, je v atletski dvorani Slovenska Bistrica potekalo medobčinsko atletsko tekmovanje v mnogoboju za starejše učence in učenke. Tudi ti so, podobno kot mlajši učenci, bili zelo uspešni.

Nastopili smo z eno ekipo učenk (Maša Hojnik, Larissa Repnik, Aneja Juhart in Eva Vogrinec) in dvema ekipama fantov (Luka Brumec, Andraž Jurič, Urban Šela, Žak Lozinšek, Luka Tomac, Lin Blatnik, Lan Pečovnik in Lucian Mlakar). Letos je bil nekoliko spremenjen sistem seštevanja rezultatov, ki pa ni vplival na uspešnost naših učencev. Najboljša ekipa fantov je osvojila prvo mesto. Točke so prispevali Luka Tomac, Lan Pečovnik in Urban Šela. Dekleta so osvojila tretje mesto, tako da šolsko vitrino krasita dva nova lepa pokala.

Me posamezniki so bili naši najboljši učenci in učenke razvrščeni takoj za dobitniki medalj.