DNEVI DEJAVNOSTI

KULTURNI DNEVI

št. dni 1. 2. 3. 4.
razred

1.

 

Gledališče – Ptuj ali MB

ogled predstave

Božično novoletno rajanje

 

Pojemo, plešemo in ustvarjamo Zadnji šolski dan – proslava in podelitev spričeval
20. 1. 2020 24. 12. 2019 v tednu od 18. – 22. 5. 2020 24. 6. 2020
Razredniki Razredniki Rebeka Bračič, Mateja Pučko Erhatič Razredniki

2.

 

Gledališče – Ptuj ali MB

ogled predstave

Božično novoletno rajanje

 

Pojemo, plešemo in ustvarjamo Zadnji šolski dan – proslava in podelitev spričeval
20. 1. 2020 24. 12. 2019 v tednu od 18. – 22. 5. 2020 24. 6. 2020
Razredniki Razredniki Rebeka Bračič, Mateja Pučko Erhatič Razredniki

3.

 

Gledališče – Ptuj, MB

ogled predstave

 

Božično novoletno rajanje

 

Pojemo, plešemo in ustvarjamo Zadnji šolski dan – proslava in podelitev spričeval
20. 1. 2020 24. 12. 2019 v tednu od 18. – 22. 5. 2020 24. 6. 2020
Razredniki Razredniki Rebeka Bračič, Mateja Pučko Erhatič Razredniki

4.

 

Pojemo, plešemo in ustvarjamo Ogled gledališke predstave v Mariboru Mesto in kulturne znamenitosti Murske Sobote (ŠVN)  
v tednu od 18. – 22. 5. 2020 21. 1. 2020 17. – 21. 2. 2020
Rebeka Bračič, Mateja Pučko Erhatič Damjana Dornik Tibaut Karmen Rampre

5.

 

Pojemo, plešemo in ustvarjamo Veseli december Ogled gledališke predstave v gledališču Maribor  
v tednu od 18. – 22. 5. 2020   21. 1. 2020
Rebeka Bračič, Mateja Pučko Erhatič   Damjana Dornik Tibaut

6.

 

Pojemo, plešemo in ustvarjamo Ogled gledališke predstave v Mariboru Pravljice  
v tednu od 18. – 22. 5. 2020 15. 1. 2020 7. 10. 2019
Rebeka Bračič, Mateja Pučko Erhatič Rebeka Bračič, Lucija Pocrnja Mateja Pučko Erhatič

7.

 

Pojemo, plešemo in ustvarjamo Ogled gledališke predstave v Mariboru Rastem s knjigo  
v tednu od 18. – 22. 5. 2020 15. 1. 2020 8. 10. 2019
Rebeka Bračič, Mateja Pučko Erhatič Rebeka Bračič, Lucija Pocrnja Romana Vek

8.

 

Pojemo, plešemo in ustvarjamo Ogled gledališke predstave v Mariboru Mali princ  
v tednu od 18. – 22. 5. 2020 15. 1. 2020 8. 10. 2019
Rebeka Bračič, Mateja Pučko Erhatič Rebeka Bračič, Lucija Pocrnja Mateja Pučko Erhatič

9.

 

Pojemo, plešemo in ustvarjamo Ogled gledališke predstave v Mariboru Valeta  
v tednu od 18. – 22. 5. 2020 15. 1. 2020 12. 6. 2020
Rebeka Bračič, Mateja Pučko Erhatič Rebeka Bračič, Lucija Pocrnja Razredniki


NARAVOSLOVNI DNEVI

št. dni 1. 2. 3.
razred

1.

 

Izdelek + čiščenje okolice Sistematski pregled + zdrava prehrana

Promet

 

vezano na datum občinske čistilne akcije datum določi ZDSB 3. 4. 2020
Razredniki Razredniki Razredniki

2.

 

Izdelek + čiščenje okolice Sistematski pregled + zdrava prehrana Življenjski prostori –  vrt Nekrep
vezano na datum občinske čistilne akcije datum določi ZDSB 14. 5. 2020
Razredniki Razredniki Razredniki

3.

 

Izdelek + čiščenje okolice Sistematski pregled + zdrava prehrana

Čebelarska učna pot

 

vezano na datum občinske čistilne akcije datum določi ZDSB 14. 5. 2020
Razredniki Razredniki Razredniki

4.

 

Zobni pregled in ustna higiena Otroška varnostna olimpijada, Slivnica Vulkanija (ŠVN)
datum določi ZDSB 18. 5. 2020 17.- 21. 2. 2020
Razredniki Dušan Videčnik Marjetka Šetar

5.

 

Zobni pregled in ustna higiena Leteči zmaj Toplota-izolatorji in prevodniki
datum določi ZDSB 26. 9. 2019 28. 1. 2020
Razredniki Razredniki Razredniki
6. Orientacija CŠOD Zgodovinski viri (Maribor) Mikroskopiranje
23. 3. – 27. 3. 2020 7. 10. 2019 23. in 24. 9. 2019

Izvajalci v CŠOD,

Suzana Kristovič Sattler

Bojana Marin Natalija Hajšek, Ksenija Rosc Benedejčič
7. Življenje v srednjem veku Akvarij + Zgodovina Maribora Tal 2000
19. 5. 2020 18. 5. 2020 10., 11. in 12. 6. 2020

Suzana Kristovič Sattler

(izvajalki obe učiteljici ZGO)

Bojana Marin, Ksenija Rosc Benedejčič Natalija Hajšek
8. Avstralija

Družboslovna debata ½

Erasmus ½

Čebele in zelišča
16. 12. 2019 21. 5. 2020 in 3. 2. 2020 19. 5. 2020

Bojana Marin

(izvajalki obe učiteljici GEO + David Lešnik + anglistke)

Suzana Kristovič Sattler Ksenija Rosc Benedejčič
9. Opazujem, raziskujem, povezujem Premogovnik Velenje + KSEVT

Učenje učenja (priprava na 3. predmet NPZ) ½

Erasmus ½

18. 5. 2020 9. 10. 2019 6. 5. 2020 in 3. 2. 2020

Suzana Kristovič Sattler

(izvajalki obe učiteljici GEO + Marijan Dreo

Bojana Marin učitelj 3. predmeta NPZ

ŠPORTNI DNEVI

št. dni 1. 2. 3. 4. 5.
razred

1.

 

Jesenski pohod in športne igre

 

Zimski športni dan v okolici šole (igre na snegu )

Spomladanski pohod in orientacija

 

Atletika Zlati sonček
20. 9. 2019 17. 1. 2020 31. 3.  2020 15. 4. 2020 4. 6. 2020
Razredniki Razredniki Razredniki Miran Klavž Razredniki

2.

 

Jesenski pohod in športne igre

 

Zimski športni dan v okolici šole (igre na snegu)

Spomladanski pohod in orientacija

 

Atletika

 

Zlati sonček

 

20. 9. 2019 17. 1. 2020 31. 3.  2020 15. 4. 2020 4. 6. 2020
Razredniki Razredniki Razredniki Miran Klavž Razredniki

3.

 

Jesenski pohod in športne igre

 

Zimski športni dan v okolici šole (igre na snegu)

Spomladanski pohod in orientacija

 

Atletika

 

 

Zlati sonček

 

20. 9. 2019 17. 1. 2020 31. 3. 2020 15.4.2020 4. 6. 2020
Razredniki Razredniki Razredniki Miran Klavž Razredniki

4.

 

Plavanje

ŠVN

Zimski športni dan

športne igre

ŠVN

Atletika Pohod
17.2. -21.2.2020 21. 1. 2020 17.2.- 21.2.2020 17.4. 2020 19. 5. 2020
učitelji ŠPO, ki so v ŠVN David Lešnik učitelji ŠPO, ki so v ŠVN Miran Klavž učitelji ŠPO

5.

 

Kolesarstvo + teorija Zimski športni dan Atletika Pohod Športne igre
9. 10. 2019 24. 1. 2020 17. 4. 2020 19. 5. 2020 28. 5. 2020
razredničarke in učitelji prometa David Lešnik Miran Klavž učitelji ŠPO razredniki, učitelji ŠPO

6.

 

Zimske aktivnosti – ŠVN Atletika Pohod – Mariborsko Pohorje Plavanje – preverjanje znanja Badminton in namizni tenis -ŠVN
23. – 27. 3. 2020 16. 4. 2020 25. 9. 2019 9. 10. 2019 23. – 27. 3. 2020
učitelji ŠPO, ki so v ŠVN Miran Klavž učitelji ŠPO Miran Klavž Metka Štebih

7.

 

Zimski športi Atletika Pohod – Bistriški Vintgar Kolesarjenje – botanični vrt Tal

Športne igre

(Pragersko)

28. 1. 2020 16. 4. 2020 25. 9. 2019 10., 11. in 12. 6. 2020 9. 10. 2019
David Lešnik Miran Klavž Metka Štebih Zvonko Hraš Metka Štebih

8.

 

Zimski športi Atletika Pohod – Donačka gora Orientacija (skriti zaklad) Športne igre – ŠVN Kavka
28. 1. 2020 16. 4. 2020 25. 9. 2019 6. 5. 2020 22. – 24. 6. 2020
David Lešnik Miran Klavž Metka Štebih Zvonko Hraš učitelji ŠPO, ki so v ŠVN

9.

 

Zimski športni dan Atletika Pohod – Boč Tenis, odbojka na mivki, trim steza Športne igre
28. 1. 2020 16. 4. 2020 25. 9. 2019 11. 6. 2020 8. 10. 2019
David Lešnik Miran Klavž Metka Štebih Metka Štebih Metka Štebih

TEHNIŠKI DNEVI

Tehniški dnevi od 1. do 3. razreda

št. dni 1. 2. 3.
razred

1.

 

Kulturna dediščina Izdelava božično novoletnih okraskov Spoznavanje šeg in navad
27. 9. 2019 18. 11. 2019 21. 2. 2020
Razredniki Razredniki Razredniki

2.

 

Kulturna dediščina Izdelava božično novoletnih okraskov Spoznavanje šeg in navad
27. 9. 2019 18. 11. 2019 21. 2. 2020
Razredniki Razredniki Razredniki

3.

 

Kulturna dediščina Izdelava božično novoletnih okraskov Spoznavanje šeg in navad
27. 9. 2019 18. 11. 2019 21. 2. 2020
Razredniki Razredniki Razredniki

Tehniški dnevi od 4. do 5. razreda

 

št. dni 1. 2. 3. 4.
razred

4.

 

Izdelek iz lesa Kulturna dediščina Božično-novoletne delavnice Moč vode
8. 10. 2019 27. 9. 2019 18. 12.  2019 21. 2. 2020
Razredniki Razredniki Razredniki Razredniki

5.

 

Gibanje se prenaša z gonili Kulturna dediščina Izdelava padala in balona Gugalnica, tehtnica
8. 10. 2019 27. 9. 2019 18. 12. 2019 18. 5. 2019
Razredniki Razredniki Razredniki Razredniki

 

 

 

 

Tehniški dnevi od 6. do 9. razreda

 

št. dni 1. 2. 3. 4.
razred

6.

 

Prebivališča Kulturna dediščina Izdelava modelov merskih enot Izdelki iz papirja (ŠVN)
19. 5. 2020 27. 9. 2019 18. 5. 2020 23. 3. – 27. 3. 2020
Nataša Marinič Vidonja Delovna skupina Nataša Marinič Vidonja Nataša Marinič Vidonja

7.

 

Električna energija Kulturna dediščina Promet Od ideje do izdelka
21. 2. 2020 27. 9. 2019 7. 10. 2019 16. 12. 2019
David Vodušek Delovna skupina Nataša Marinič Vidonja David Vodušek
8. Zgodovinski razvoj industrije Kulturna dediščina Promet CNC krmiljenje (TŠC Maribor)
10. 6. 2020 27. 9. 2019 7. 10. 2019 8. 10. 2019
Suzana Kristovič Sattler Delovna skupina Nataša Marinič Vidonja David Vodušek

9.

 

Geometrijska telesa Kulturna dediščina Promet Računalništvo v TIT (SERŠ Maribor)
21. 2. 2020 27. 9. 2019 7. 10. 2019 18. 12. 2019
Nataša Marinič Vidonja Delovna skupina Nataša Marinič Vidonja David Vodušek