Select Page

HITRI DOSTOPI

urnik   jedilnik   knjižnica  spletne učilnice

AKTUALNO

SPREMENJEN DATUM VPISA V SREDNJE ŠOLE
--------------------------------------

VPIS OTROK V 1. RAZRED V ŠOLSKEM LETU 2020/21
--------------------------------------

 

Učitelji na osnovni šoli Antona Ingoliča Spodnja Polskava

 

UČITELJ

PREDMET, KI GA POUČUJE

RAZRED

Bombek Vida

TJA

4. b, 5. a, b, 6. b, 7. a, b, 8. a, b, 9. a

DOD/DOP

6. a, b, 7. a, b, 8. a, b

Bračič Rebeka

GUM

6. a, b, 7. a, b, 8. a, b, 9. a

OPZ, MPZ

Spodnja Polskava,

Zgornja Polskava

Glasbeni projekt

7. a, b, 8. a, b, 9. a

Brmež Martina

SLJ

5. c

Čakš Karpov Milena

MAT

6. c, 7. a, b, c, 8. a, b, c, 9. a, c

DOD/DOP

7. c, 8. c, 9. c

Matematična delavnica

7. a, b

NIP: Računalništvo

4. a, b, c, e, 5. a, b, c, 6. a, b, c

Dornik Tibaut Damjana

SLJ, MAT

4. b

MAT

6. b

Felicijan Zdenka

NIP: Tuj jezik Angleščina

1. a, c, 2. a, 2. c

TJA

3. a, c, 4. a, c, e, 5. a

GOS

6. a, c

Govejšek Cvetka

MAT

6. c, 7. a, b, c, 8. a, b, c, 9. a, c

DOD/DOP

8. a, b, 9. a

 

Hajšek Natalija

NAR

6. b, c

BIO

8. c, 9. c

KEM

8. c, 9. c

DOD/DOP

6. c

Sodobna priprava hrane

7. c

Poskusi v kemiji

8. c

Hraš Zvonko

ŠPO (m)

8. a, b, 9. a

Jankovič Petra

ŠPO

6. b

Jurista Barbara

TJA

5. c, 6. c, 7. a, b, c, 8. a, b, c, 9. c

DOD/DOP

6. c

Jež Andreja

SLJ

5. a, b, 6. a, b, 7.a, 8. a, b

DOD/DOP

6. b

Kolednik Nataša

MAT

5. a, 6. a, 7.a, b, 8. a, b

DOD/DOP

6. a

ISP

6. c

Dodatna strokovna pomoč

/

Kozar Natalija

Dodatna strokovna pomoč

/

 

Kristovič Sattler Suzana

GEO

6. a, 7. a, b,  8. a, b, 9. a

ZGO

6. a, 7. a, b,  8. a, b, 9. a

DOD/DOP

7. a, b

ISP

8. a, b

 

Klavž Miran

ŠPO

4. b, 5. a, b

ŠPO (m)

6. b, 7. a, 8. a

ŠPO (ž)

9. b

Odbojka

9. a, b

Šport za zdravje

7. a, b

Kolesarski izpit

5. a, b

NIP: Šport

4. a,b, 5. a, b, 6. a, b

 

Krajnc Irena

TJA

6. a, 7. a, b, 8. a, b, 9. a

ISP

9. a

NI1

7. a, b

NI2

8. a, b

NI3

9. a

N2N

4. a, 5. a, 6. a

 

Lešnik David

ŠPO

4. c, e, 5. c

ŠPO (m)

6. c, 7. c, 8. c, 9. c

NIP: Šport

4. c, 5. c, 6. c

Odbojka

9. c

Kolesarski izpit

5. c

 

Marinič Vidonja Nataša

MAT

6. a, b, 7. a, b, 8. a, b, 9. a

DOD/DOP

6. b, 7.a, b

TIT

6. b

 

Marin Bojana

GEO

6. b, c, 7. c, 8. c, 9. c

ZGO

6. b, 6. c, 7.c, 8. c, 9. c

DOD/DOP

8. c

DKE

7. a, b, c, 8. a, b, c

Pocrnja Lucija

GUM

6. c, 7. c, 8. c, 9. c

OPZ, MPZ

Pragersko

Pučko Erhatič Mateja

SLJ

6. a, 7. a, b, 8. a, 9. a

Gledališki klub

8. a, b

DOD/DOP

6. a, 7. a

ISP

7. a

Pušaver Saša

NIP: Tuj jezik Angleščina

1. b

TJA

2. b, 3. b, d

GOS

6. b

 

Rosc Benedejčič Ksenija

KEM

8. a, b, 9. a

NAR

6. a, 6. b, 7. a, b

BIO

8. a, b, 9. a

ISP

7. a, b, 8. a, b

Sodobna priprava hrane

7. a, b

Rampre Karmen

SLJ

6. b

MAT

5. b

Sagadin Marjana

Dodatna strokovna pomoč

/

Šetar Marjetka

MAT

5. c

Štebih Metka

ŠPO

6. a

ŠPO (ž)

6. c, 7. a, b, c, 8. a, c, 9. a, c

NIP: Šport

6. c

Šport za sprostitev

8. a, b, c

 

Tisaj Ivan

LUM

6. a, b, c, 7. a, b, c, 8. a, b, c, 9. a, c

LS1

7.c

LS2

8. a, b, c

LS3

9. a, c

ISP

6. a

Vajngerl Karmen

Dodatna strokovna pomoč

/

Vek Romana

SLJ

6. c, 7. a, b, c, 8.a, c, 9. a, c

DOD/DOP

8. a, 9. a

Vodušek David

FIZ

8. a, b, c, 9. a, c

TIT

6. a, c, 7. a, b, c, 8. a, b, c

DOD/DOP

8. a

Vračun Mirjana

TJA

5. b, c, 6. b, c, 7. c, 8. c, 9. c

NI1

7. c

NI2

8. c

NI3

9. c

N2N

4. b, c, e, 5. b, c, 6. a, c

ISP

7. c, 9. c

Zelenik Jerneja

SLJ

6. c, 7. c, 8. c, 9. c

DOD/DOP

6. c, 7. c, 8. c, 9. c