Select Page

POPOLDANSKE POGOVORNE URE

Spodnja Polskava

vsak 1. torek v mesecu od 17.00 do 18.00 ure

Zgornja Polskava

vsak 1. ponedeljek v mesecu od 17.00 do 18.00 ure

Pragersko

vsak 1. torek v mesecu od 17.00 do 18.00 ure

V mesecu februarju 2020 popoldanske govorilne odpadejo zaradi ocenjevalne konference in pisnih obvestil o ocenah ob koncu ocenjevalnega obdobja.

DOPOLDANSKE POGOVORNE URE ZA STARŠE

Dopoldanske govorilne ure po urniku izvajajo vsi strokovni delavci.

MATIČNA ŠOLA SPODNJA POLSKAVA

UČITELJ

ČAS

PROSTOR

MIRAN KLAVŽ

četrtek, 12.05 – 12.50

kabinet ŠPO

KSENIJA ROSC BENEDEJČIČ

torek, 10.25 – 11.10

učilnica KEM

DAVID VODUŠEK

ponedeljek, 10.25 – 11.10

učilnica TIT

MATEJA PUČKO ERHATIČ

ponedeljek, 9.20-10.05

učilnica SLJ 1

NATAŠA KOLEDNIK

torek, 8.20 – 9.05

učilnica SLJ 2

SUZANA KRISTOVIČ SATTLER

ponedeljek 10.25 – 11.10

učilnica ZGO

BRANKA DORNIK MESARIČ

četrtek. 9.20 – 10.05

kabinet 1.a

JANA MOHORKO

torek, 9.20 -10.05

kabinet 1.a

DUŠAN VIDEČNIK

četrtek, 10.25 – 11.10

učilnica 4.a

MIRA BALAŽIC

ponedeljek, 11.15-12.00

učilnica 5.a

STAŠA LESKOVAR

ponedeljek, 8.20 – 9.05

kabinet 1.a

ZDENKA FELICIJAN

torek, 13.10-13.55

kabinet 2.VIO

IRENA KRAJNC

torek, 12.05 -12.50

učilnica TJA 1

REBEKA BRAČIČ

torek, 8.20 – 9.05

kabinet LUM/GUM

VIDA BOMBEK

torek, 7.30 – 8.15

učilnica TJA/SLJ

NATAŠA MARINIČ VIDONJA

torek, 12.05 -12.50

kabinet MAT

CVETKA GOVEJŠEK

torek, 12.05 – 12.50

kabinet MAT

ROMANA VEK

torek, 11.15 – 12.00

kabinet SLJ

ANDREJA JEŽ

četrtek, 8.20 – 9.05

kabinet SLJ

IVAN TISAJ

torek, 10.25 – 11.10

kabinet LUM/GUM

SIMONA LAHE

torek, 10.25 – 11.10

kabinet RP

MARJANA SAGADIN

petek, 9.20 – 10.05

po dogovoru

NATALIJA KOZAR

ponedeljek, 13.05 – 13.55

pisarna ŠSS

ZVONKO HRAŠ

torek, 7.30 – 8.15

pisarna pomočnika

PŠ ZGORNJA POLSKAVA

UČITELJ

ČAS

PROSTOR

NINA GOŠNJAK

četrtek, 10.00-10.45

kabinet 1. VIO

PETRA JANKOVIČ

torek, 10.25 – 11.10

kabinet ŠPO

MIRAN KLAVŽ

sreda, 10.50 – 11.35

kabinet ŠPO

IVANKA HERNET

torek, 12.00 – 12.45

kabinet 5.b

SAŠA PUŠAVER

četrtek, 9.00 – 9.45

kabinet 5.b

JOŽICA CELAN

sreda, 10.00 – 10.45

kabinet 1.VIO

DAMJANA DORNIK TIBAUT

petek, 10.00 – 10.45

kabinet 5.b

KARMEN RAMPRE

ponedeljek, 9.00 – 9.45

kabinet 5.b

MIHAELA HARALOVIČ

ponedeljek, 10.00 – 10.45

kabinet 1. VIO

REBEKA BRAČIČ

petek, 8.00 – 8.45

kabinet 5.b

MATEJA KUMRIČ

petek, 10.00 – 10.45

kabinet 1.VIO

VALERIJA FLORJANČIČ

sreda, 11.55 – 12.40

kabinet 1.VIO

NATAŠA MARINIČ VIDONJA

petek, 8.45 – 9.30

kabinet 2.VIO

ANDREJA JEŽ

torek, 9.00 – 9.45

kabinet 2.VIO

PŠ PRAGERSKO

UČITELJ

ČAS

PROSTOR

MARTINA BRMEŽ

ponedeljek, 10.25 -11.10

kabinet 2. VIO

BARBARA JURISTA

petek, 9.20 -10.05

kabinet TJA

DAVID VODUŠEK

torek, 10.25 – 11.10

učil. TIT

SUZANA MLAKAR

četrtek, 11.15 – 12.00

kabinet 1. VIO

DAVID LEŠNIK

sreda, 11.15 – 12.00

kabinet ŠPO

NATALIJA HAJŠEK

petek, 9.20 – 10.05

kabinet NAR

BOJANA MARIN

četrtek, 10.25 – 11.10

kabinet ZGO/GEO

BREDA GRIL

četrtek,10.25 – 11.10

kabinet 2. VIO

MARJETKA ŠETAR

ponedeljek, 11.15 – 12.00

kabinet 2. VIO

METKA ŠTEBIH

sreda, 11.15 – 12.00

kabinet ŠPO

ZDENKA FELICIJAN

petek, 9.20 – 10.05

kabinet 2.VIO

VANJA BÖHM

sreda, 8.20 – 9.05

kabinet RP

KARMEN VAJNGERL

ponedeljek, 8.20 – 9.05

pisarna ŠSS

MILENA ČAKŠ KARPOV

ponedeljek, 9.20 – 10.05

učilnica MAT

TINKA VRAVNIK

petek, 10.25 – 11.10

kabinet 1.VIO

CVETKA GOVEJŠEK

sreda, 7.30 – 8.15

učilnica MAT

MIRJANA VRAČUN

sreda, 11.15 – 12.00

kabinet TJA

ROMANA VEK

sreda, 10.25 – 11.10

kabinet SLJ

LUCIJA POCRNJA

sreda, 8.20 – 9.05

kabinet GUM

MAJDA VAUPOTIČ

sreda, 9.20 – 10.05

kabinet 1.VIO

AIDA VOLAVŠEK

petek, 8.20 – 9.05

kabinet 1.VIO

IVAN TISAJ

sreda, 12.05 – 12.50

kabinet TIT/LUM

JERNEJA ZELENIK

sreda, 10.25 – 11.10

kabinet SLJ

 

Accessibility